Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Výroba > Povrchové úpravy

Povrchové úpravy

 Předposledním krokem k finalizaci vlastního výrobku je jeho povrchová úprava. Zlepšuje mechanické vlastnosti, odolnost výrobku proti vnějším vlivům a v neposlední řadě, hlavně u dekorativního kování, výrazně zvyšuje estetickou hodnotu. Pro námi dodávané produkty a rovněž výrobky našich partnerů využíváme:

  1. Lakování, barvení - manuální lakování lesklým, matným či polomatným lakem, "mokrý proces", dojde k vytvoření jednolitého povlaku odlitku a vytvoření ochranné vrstvy odolné vůči jeho znehodnocení. Barvení je dobrou, lacinější, alternativou při imitování galvanické povrchové úpravy odlitků, jako imitace matného chromu či niklu.
    Vyr41.JPGVyr42.JPGVyr43.JPG
  2. Práškové lakování - elektrostatické nanášení práškové barvy, s využitím barev dle vzorníku RAL, na výrobek a její následné vypálení výrazně zvyšuje otěruvzdornost a antikorozní vlastnosti výrobku, čímž prodlužuje jeho životnost.
    Vyr44.jpgVyr45.jpgVyr46.jpg
  3. Galvanizace - elektrolytické nanášení vrstev kovu na vodivý povrch výrobku, dle použitého kovu, výrazně zvyšuje  tvrdost povrchu, jeho lesk, odolnost proti korozi a vzhledové vlastnosti výrobku. Používáme technologii pro pokovení mědí Cu, niklem Ni, matným niklem Nimat, černým niklem ČNi, chromem Cr, malným chromem Crmat, mosazí Ms a různých druhů patiny Pat, které se řadí k jedněm z nejkvalitnějších povrchových úprav zinkových odlitků.
    Vyr47.JPGVyr48.JPGVyr49.JPG

V případě zájmu o kooperaci a využití volné kapacity povrchových úprav, nás prosím kontaktujte na emailu vyroba@knk.cz 

> Balení a označování >