Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuálně > Nové Tlumené zásuvkové boxy AxisPro ve výborných cenách

Nové Tlumené zásuvkové boxy AxisPro ve výborných cenáchGTAxisProKNK.jpg

AXIS PRO BOX - KNK CZ

Ve spolupráci s firmou GTV jsme naskladnili nové, moderní zásuvkové boxy s hranatými bočnicemi tloušťky pouhých 14mm, umístěné na skrytých plnovýsuvech s tichým (tlumeným) dovíráním. 
Boxy jsou k dispozici ve čtyřech výškách nízký - 98mm, střední-120mm, vysoký-168mm a extravysoký-200mm, doplnitelných hranatým relingem s možností délkového stavění. Jsou vyráběny v délkách 300-550mm, barvě bílé a moderní antracitové. Pro výrobu zásuvky libovolné šířky je třeba doplnit pouze libovolné čelo, dno a záda zásuvky z materiálu tloušťky 16mm, stejně jako u většiny podobných artiklů. Montážní materiál je součástí sady.

Skladem k 1.12.2020 máme boxy délky 450 a 500mm v bílé barvě, přičemž postupně naskladňujeme další, včetně možných rozšíření pro výrobu vnitřních tlumených zásuvek ("Spojka předního čela" a "Profil čela" pro nízký, střední, vysoký a extravysoký inbox). Rozměry pro zakování nabízených AxisPro boxů, můžete najít v našem letáčku v sekci Ke stažení - Montážní návody.
GT 450/120 bílý STŘEDNÍ AXISPRO BOX40kg www.knk.cz


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů