Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuálně > Omluvte prosím omezení provozu z důvodu sněhové kalamity ve dnech 9. a 10.ledna 2019

Omluvte prosím omezení provozu z důvodu sněhové kalamity ve dnech 9. a 10.ledna 2019Datum konání:
9.1.2019

Vážení zákazníci,

z důvodu sněhové kalamity na Vysočině a s ní spojeným přerušením dodávek elektrické energie, společně s u nás nefungujícími přepravními službami, omluvte prosím výpadky a omezení provozu naší společnosti s možným zpožděním dodávek zboží. Na dodávkách elektrické energie je v současnosti závislá spousta činností, včetně fungování emailového serveru a telefonní ústředny, tzn. při delším výpadku, který nepokryjí naše záložní zdroje jsme, až na pár mobilních telefonních čísel, viz. Naši pracovníci, úplně odříznuti od komunikačních prostředků a nedostupní také na pevných telefonních linkách a faxech. Emaily by měly být doručovány postupně, po obnovení provozu našich serverů, ovšem neobdržíte-li od nás odpověď, prosíme o opětovné odeslání.  

Plánujete-li osobní návštěvu naší provozovny, prosím o telefonické ověření naší dostupnosti a to nejlépe na telefonním čísle 566 662 580.

Omlouváme se za komplikace a přejeme krásnou zimu.

Za KNK CZ - Petr Veverka

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů