Drobečková navigace

Úvod > AKTUÁLNĚ > Galerie obrázků a dveřní kliky

Galerie obrázků a dveřní klikyDatum konání:
19.8.2014

Doplněním novinek, jsme aktualizovali galerii kovových nábytkových úchytek, kovových a ostatních knopků a věšáků, kde můžete shlédnout, případně vybrat typy artiklů, které se Vám líbí a následně je vyhledat v eshopu a zjistit o nich bližší informace, případně je ihned vyhledat a zakoupit. V galerii obrázků je zobrazen vždy pouze jeden  vybraný obrázek artiklu v jednom rozměru a jednom provedení, který se Vám, po kliknutí ,zvětší na plnou velikost a dále je možno galerií procházet pomocí kurzorových šipek, myši, či dotykového zařízení.

Po zadání názvu artiklu uvedeného u obrázku do vyhledávacího pole (vpravo nahoře), se zobrazí kompletní seznam artiklů všech rozměrů a povrchů daného jména. Po kliknutí na název zboží ve výsledku hledání, dojde k zobrazení detailu (číslo artiklu, popis, rozměr a hmotnost artiklu), kliknutím na obrázek u artiklu je zobrazen větší obrázek.

UG43-0096 G8.55.jpgKnopek 22 (pr.22)PEJSEK PH knopekKarlos II

Dále jsme aktualizovali nabídku dveřních klik a doplnili obrázky například u nejžádanější kovové kliky EVA v provedení nerez/ lesklý chrom, která je samozřejmě dostupná včetně všech rozet  - na obyčejný klíč, na vložku FAB i v provedení WC.

Klika EVA dělená nerez/cromRozeta 100 DOZI Nerez+Cr pro kliku EVARozeta 100 FAB Nerez+Cr pro kliku EVARozeta 100 WC Nerez+Cr pro kliku EVA


Nákupní koš
Košík je prázdný
Vyhledat v katalogu
Jaký bude podle Vás rok 2014?
a) Lepší než rok 2013.
  
 660
b) Stejný jako rok 2013.
  
 518
c) Horší než rok 2013.
  
 534